Instant Hydrating Mask

Kód: D0301001-00
890 Kč
Skladem

Hydratační maska s okamžitým účinkem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vhodný na všechny typy pleti. Obnovuje ztracenou hydratační rovnováhu. Hýčká mdlou, zašedlou a suchou pleť. Obsahuje složky, které zadržují vlhkost v pokožce a vytvářejí tak hydratační bariéru na povrchu pokožky.

Jak použít

Aplikuj večer na důkladně vyčištěnou pleť 1-3krát týdně. Nanes masku na obličej i krk a nechej ji 5-10 minut působit. Opláchni vodou. Následně použij tonikum a oblíbený hydratační nebo Anti-Age krém, nebo nanes masku na obličej i krk a nechej ji působit celou noc. Maska uzamkne vlhkost v pokožce a udržuje stálou optimální hydrataci.

Jedinečné vlastnosti

  • Minimalizuje jemné linky a vrásky
  • Uzamyká dodatečnou vlhkost pro udržení trvale optimální hydratace
  • Obsahuje vitaminy A, které redukují jemné vrásky a známky stárnutí pleti

Doplňkové parametry

Kategorie: Masky
Hlavní složky: Glycerin je jedním z nejlepších a nejpoužívanějších zvlhčujících látek a změkčovadel. Snadno proniká do pokožky a dodává jí jemnost a hebkost. Tento rostlinný glycerin lze bez problémů použít na velmi citlivou pleť. Pokožce poskytuje hydrataci a zanechává ji jemnou a hedvábně hladkou.Skvalan je olej přirozeně se vyskytující se v lidské pokožce a je důležitou součástí lipidového systému. Jeho penetrační schopnost je pozoruhodně vysoká. Nanometrické kapičky skvalanu fungují jako účinné "transportéry" pro vitaminy A a další v oleji rozpustné účinné látky. Mladá a zdravá pokožka obsahuje vysoké množství skvalanu\, ale s věkem se jeho hladina dramaticky snižuje. Proto se skvalan výborně vstřebává do sluncem poškozené a stárnoucí pokožky. Nedostatek skvalanu v pokožce může vést k předčasnému stárnutí\, velmi suché pokožce a ztrátě pružnosti. Místa trvale vystavená sluncem a vnějším vlivům\, suché a předčasně zestárlé pokožky - jako jsou ruce\, lokty\, paty a kolena atd.\, se po aplikaci skvalanu ve správném složení stanou okamžitě neuvěřitelně jemnými.Lanolin (čištěná farmaceutická kvalita) hraje důležitou roli při udržování rovnováhy hydratace pokožky a zajišťuje pozoruhodnou jemnou strukturu povrchu pokožky\, zejména v kombinaci se skvalanem. Dřívější problémy s alergiemi na lanolin jsou u tohoto výrobku minimalizovány díky jeho farmaceutické čistotě\, kdy byly odstraněny všechny alergenní nečistoty.Hydrolyzovaný kolagen je složka\, která vytváří hydratační bariéru na povrchu pokožky. Umožňují pokožce udržet si zvýšenou hladinu vlhkosti v epidermě.Hyaluronát sodný je složka\, která vytváří hydratační bariéru na povrchu pokožky. Umožňují pokožce udržet si zvýšenou hladinu vlhkosti v epidermě.Tokoferyl acetát je druh vitaminu E\, který hraje důležitou roli tím\, že chrání pokožku před škodlivými volnými radikály.Retinylpalmitát je obzvláště stabilní forma vitaminu A\, kterou jsme do našich krémů formulovali tak\, aby si zachovala svou vysokou účinnost - jak během skladování\, tak při aplikaci na pokožku. Díky zapouzdření v kapičkách skvalanu o velikosti nanometrů může vitamin A proniknout hluboko do pokožky v dostatečném množství\, aby stimuloval typ buněk\, které syntetizují ztracené struktury kolagenových vláken a zajišťují tak mladší pleť. Vrásky a jemné linky se zmenšují a v celé struktuře pleti dochází k jejímu výraznému omlazení. Díky naší patentované kombinaci se skvalanem\, který funguje jako účinný doručovací systém pronikající do celé hloubky pokožky\, se vitamín A v pokožce mění ve zcela jedinečný a pozoruhodně účinný Anti-Aging účinek odpovídající omlazení o 10 až 20 let.Tokoferol je dalším zdrojem vitaminu E\, který hraje důležitou roli tím\, že chrání pokožku před škodlivými volnými radikály a funguje jako přírodní hydratační prostředek. Dokáže redukovat jemné linky a vrásky.
Složení: Aqua (voda)GlycerinSkvalanLanolinGlyceryl stearátPEG-100 stearátCetearylalkoholPropylenglykolSorbitolLaktát sodnýBehenylalkoholPEG-20 stearátFenoxyethanolEthylhexylglycerinHydrolyzovaný kolagenHyaluronát sodnýTriglycerid kaprylový/kapricovýAkryláty/C10-30 alkyl akrylátový krosolymerC10-30 estery cholesterolu a lanosteroluLanolinový alkoholTokoferyl-acetátRetinylpalmitátKyselina askorbováIminodisukcinát tetrasodnýTokoferolParfum (vůně)
Štítky: Hydratace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz