Line Combat Fluid

Kód: D0302801-00
1 390 Kč
Skladem

Pleťové sérum s vypínacím efektem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Určeno na všechny typy pleti. Přípravek Vyhlazuje kožní záhyby a vrásky, např. mimické vrásky způsobené kontrakcí tvářových svalů. Přípravek má dvojí účinek uvolnění svalů, kterého je dosaženo dvěma různými složkami. Jednou z nich je syntetický a modifikovaný hadí jed, který paralyzuje svaly. Druhou je výtažek z květu Spilanthes Acmella, který blokuje přenos neuronů jdoucích do svalů. Obě tyto účinné složky způsobují, že mimické svaly zůstávají pasivní. Vysoce účinné sérum můžeme přirovnat k botulotoxinu. Je samozřejmě méně účinný, ale neinvazivní a bezpečnou metodou vypínání obličeje pro domácí použití. Vezmi na vědomí, že optimálního efektu je možné dosáhnout pouze díky každodennímu použití. Line Combat Fluid transformuje a omlazuje vnitřní strukturu pleti v celé hloubce a zjemňuje její povrch. Rozzařující složka způsobuje, že hluboké vrásky vypadají méně tmavé a viditelné.

Jak použít

Optimální účinek se dostaví aplikací 2x denně. Malé množství nejprve nanášej krouživými pohyby konečky prstů - nechej přípravek několik minut vsáknout - a aplikuj znovu, tentokrát však klikatými pohyby přes linie. Tato technika umístí malé množství rozzařující složky do spodní části linek. Následně použij oblíbený hydratační anebo anti-age krém.

Jedinečné vlastnosti

  • Působí jako neuroblokátor
  • Uvolňuje svaly/vyhlazuje linie, má mírný botulotoxinový účinek na mimické vrásky
  • Snižuje vzhled tmavých linek tím, že přidává rozzařující složku do hlubokých linek a vrásek 
  • Aktivní zpevnění kolagenních vláken v nejhlubších vrstvách tkáně
  • Vypínací efekt neinvazivní metodou
  • Bez parfému / vůně

Doplňkové parametry

Kategorie: Pleť
Hlavní složky: Skvalan je olej přirozeně se vyskytující se v lidské pokožce a je důležitou součástí lipidového systému. Jeho penetrační schopnost je pozoruhodně vysoká. Nanometrické kapičky skvalanu fungují jako účinné "transportéry" pro vitaminy A a další v oleji rozpustné účinné látky. Mladá a zdravá pokožka obsahuje vysoké množství skvalanu\, ale s věkem se jeho hladina dramaticky snižuje. Proto se skvalan výborně vstřebává do sluncem poškozené a stárnoucí pokožky. Nedostatek skvalanu v pokožce může vést k předčasnému stárnutí\, velmi suché pokožce a ztrátě pružnosti. Místa trvale vystavená sluncem a vnějším vlivům\, suché a předčasně zestárlé pokožky - jako jsou ruce\, lokty\, paty a kolena atd.\, se po aplikaci skvalanu ve správném složení stanou okamžitě neuvěřitelně jemnými.Extrakt z květů Spilanthes Acmella je nově objevený extrakt z exotické rostliny\, který uvolňuje mimické svaly tváře - do jisté míry podobný účinek\, jakého dosahují injekce léku botulotoxinu. Tato složka působí pouze tehdy\, když je dosaženo úplného transdermálního průniku. Klíčem k tomu\, aby to bylo možné u kosmetického přípravku\, je patentovaný systém skvalanu.Dipeptid diaminobutyroylbenzylamid diacetát je molekulární konstrukce vytvořená jako věrná kopie hadího jedu. Had používá svůj jed k paralyzování kořisti a Beauté Pacifique využívá tohoto účinku k napodobení podobného účinku\, jakého lze dosáhnout injekcemi botulotoxinu. Složku vyrábí významná švýcarská společnost vyrábějící léky / hadí sérum a byla oceněna za vynikající pokročilou technologii.Retinylacetát je stejně jako retinyl palmitát obzvláště stabilní forma vitaminu A a má podobně pozoruhodný účinný omlazující účinek na pokožku. Umožňuje kožním buňkám obnovovat a opravovat sluncem poškozenou a zestárlou pokožku stejně jako retinyl palmitát.
Složení: Aqua (Voda)Triglycerid kaprylový/kapricovýGlycerinDiethylhexylsukcinátCyklopentasiloxanAlkoholPropylenglykolSkvalanCetylalkoholGlyceryl stearátFosforečnan škrobovýTokoferyl acetátVýtažek z květu Spilanthes AcmellaPEG-75 stearátCeteth-20Steareth-20Nylon-12 Flurocentní zjasňovač 230 SůlPolyvinylalkoholový krosolymerDipeptid Diaminobutyroylbenzylamid-diacetátFenoxyethanolEthylhexylglycerinAkrylát sodnýHydrogenovaný polydecenTrideceth-6PCA sodnáVýtažek z kořene Rubia Tinctorum (Madder)Hydrolyzovaný kolagenHyaluronát sodnýCyklohexasiloxanTokoferolRetinylacetátArachis Hypogaea (arašídový) olejRetinylpalmitát
Štítky: Anti-age, botoxefekt, Lifting

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz